| Dennissel a întrebat:

Ma tot contrazic cu o prietena, cu o tableta poti suna sau vorbi prin mesaje?

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Daca are 3g
poti numai cu cele care au slot de sim

7 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Daca are 3g poti folosi o cartela sim exact ca la un telefon; daca nu, poti doar prin internet folosind aplicatii cum e whatsapp sau skype

| Piratul10 a răspuns:

Nu nu poti sa suni dar poti sa trimiti mesaje.

| Dennissel explică:

Cu tableta Evotab FUN 7 pot vorbii?

| MarinaaMrnn a răspuns:

Depinde de tableta. De sunat nu stiu dar mesaje poti da (cel putin la mine merge)
Funda?

| OnuOana a răspuns:

De sunat nu poti, dar de trimis mesaje da happy ..asta daca aia cartela happy

| Sorin3d a răspuns:

Pe skype sau pe facebook si messenger mesaje. tableta nu are cartela sim in general.