| Xonia a întrebat:

Deci doamna noasta de mate iese pe pensie si maine e ultima ei ora la noi in scoala si noi am strans bani ca sa ii luam ceva
Am strans 2 milioane, din care ne-am gandit sa ii luam o iconita de argint(in jur de un milion)si un buchet mare de flori(tot un milion)
Credeti ca este bine?
SI ce sa mai facem maine in semn de ramas bun?cryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| kidda55 a răspuns:

Draga...este foarte buna ideea, mai ales cea cu iconita pentru ca o poate pastra mereu.
altceva in semn de ramas bun ar fi frumos sa ii spuneti cat tineti la ea.
sper ca te'am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Parerea mea sa-i luati un buchet de flori, o felicitare in care sa scrieti toti cate ceva si restul sa-i dati banii.

| xdgirl18 a răspuns:

Idea este ok, si pentru ramas bun, faceti cate o ecuatie carecta... XD doar asta pot spune

| forchan a răspuns:

Dap, crucea o sa o apere de toate pacatele adunate in viata de profesor. Din pmdv, ar trebui sa-si cumpere cateva zeci de cruciulete sa o pazeasca...
SI ce sa mai facem maine in semn de ramas bun?
Pai poti sa-i faci cu mana