| mcocaina a întrebat:

Deci e ceva mai complicat ...asta vara am cunoscut un baiat este foarte de treaba a venit la varul lui in vizita a stat 2 luni in acele 2 luni ne-am imprietenit si ne intelegem foarte bine dar problema este ca ne placem reciproc si nu avem tupeul sa ne spunem asta dar se vede. mai jucam carti pe porunci sau mai este un joc kiss kiss si de foarte multe ori cadeam sau primeam porunca sa ma sarut cu el el vroia eu vroiam cand venea vb de alta fata facea urat si nu vroia eu sunt singura cu care a vrut sa se sarute pana acum a fost foarte draguta treaba asta am fost cu el dar nu cand era in bucuresti cand era in ploiesti si am stat 3 zile cu el. cand il vad parca ma indragostesc de el si tin foarte mult al el as vrea sa avem o relatie dar nust daca e bine sa ii spun pentru ca varul lui mai mic ma place si mi-e frica sa nu se certe pentru mine sad ce sa fac? voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Daniel_3065 a răspuns:

Cel mai bun raspuns este. Adevarul si Sinceritatea,,,
toate astea te cresc in ochii celuilant si aprecieaza aceste lucruri...eu unul asa as face...

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Tu il placi pe el si nu pe verisorul lui, deci ce mai astepti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai uitat de canibalphbbbbt

| saturday_6791 a răspuns:

Taie vena