| anonim_4396 a întrebat:

Deci. E vorba de un baiat. Anul trecut m-am pus cu el ca sa il fac gelos pe fostul si imediat m-am despartit de el. Acum cateva zile vroia sa fie din nou cu mine si ne-am intalnit. A zis ca vrea s-o ia de la zero, sa ne cunoastem. O colega tot a insistat sa ma prinda de mana si pana la urma a facut-o desi nu eram impreuna. Eu nu vorbeam aproape nimic pentru ca sunt timida. Nu ma mai baga in seama pentru ca zicea ca nu vorbesc mai nimic si ca practic isi iroseste timpul. Ieri, a zis ca e suparat doar pentru ca colega mea a insistat atat sa ne tinem de msna, ca a stricat tot si ca vrea doar sa ma cunoasca mai bine. Daca vrea sa ne cunoastem mai bine, inseamna ca vrea sa fie ceva intre noi mai incolo?

Răspuns Câştigător
| geoka23 a răspuns:

E posibil! dar incearca sa gasesti niste argumente de discutie, eu stiu filme muzica teme de scoala etc.E normal sa te plictisesti cand persoana e langa tine nu scoate un sunet, ti-a transpirat mana in moment ce-l tineai? tongue ori cum trebuie sa vorbesti ok nu e greu, intreaba-l ce-i place sa faca in timpul liber ce muzica asculta si din astea ok si restul vine de la sine happy bafta

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Da, vrea sa va puneti reciproc.