| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eram intr-un loc public cu parintii mei
si la plecare mama mi-a spus ca se uita un baiat dupa mine
Eu i-am spus ca i s- parut sau poate se uita dupa altcineva
A doua oara cand am mers am fost curioasa si am aflat ca, chiar se uita dupa mine
Nu i-am vazut fata prea bine decat ochii
a treia oara ma uitam numai dupa el
dar nu a vn
a patra oara a cincea oara a vn
dar a sasea oara nu a vn
deja cred ca incepea sa-mi placa de el
mai ales ca aveam id-ul lui si puteam sa vb pe mess
oricum a 7-a oara am crezut ca nu a vn dar pe al jumatate m-am intors putin si l-am vazut
se uita la mine
eu ma uitam la el ( doi patetici de altfel )
nu stiu... nici acum nu pot sa mi-l imaginez cum arata
pentru ca de fiecare data cand ne intalnim nu pot sa ma uit decat la chii lui
nu-mi amintesc la el decat ochii
pur si simplu nu pot... Am incercat odata sa ma uit la fata lui pentru ca el nu e nicibaiatul perfect nici urat e intre ( stiu asat pentru ca l-am vazut in poze ) dar nua m putut
ne uitam amandoi unul in ochii celuilalt
oricum cand trebuia sa ies putin din cladire si am trecut pe langa el nu am putut sa il privesc sau sa ma uit
mergeam drept si imi batea inima... era si sa ma impiedic laughing mi se inmuiasera picioarele laughingnu pot sa incep nici o discutie cu el pentru ca mise incalcesc cuvintele in gura
Credeti-ma am formulate o multime de intrebari dar niciuna nu se potrivea laughing
Vreau sa va intreb. oare sunt indragostita sau imi place de el si peste doua saptamani o sa-l ut
sunt deja 4 saptamani de cand il stiu si nu mi-l pot scoate din cap
laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| adycool09 a răspuns:

Esti indragostita de el