| nmbhvfbgdhbv a întrebat:

Deci este o poveste cam lunga.acum cateva luni in urma am cunoscut un baiat ionut. el are 19 ani si eu 15. el s. a bagat primul` in seama cu mine si s. a rugat de mine ca sa stau cu el dar eu nu acceptasem datoorita faptului ca era mai mare decat mine. el plecase pentru cateva zile si nu a mai dat nici un semn de viata. intre timp am cun un alt baiat george de 17 ani care vroia sa stea cu mine si am acc s stau cu el vazant ca ionut numai apare.
dupa ce a aparut ionut acesta s. a cam suparat ca am stat ca george mie chiar imi placea de ionut asa ca m-am desp d george si am stat cu ionut. supa o vreme ionut incepea sa ma mintaa.sh intr. un final m-am desp d el si in aceeasi zi aflu ca el mai statea cu una din italiastraight face ii spunea ca o iubeste ca eu vb cu ea e astaa e alta poveste.sh pana l urma m-am cuplat din nou cu george si acum sta cu el. dar trebuie sa ma desp d el deoarece parintii mei au aflat ca stau cu el si cred ca are o influenta negativa asupra mea si nu il vrea in preajma mea. il cam uitasem pe ionut pana azi cand l. m vazut.se uita km insistent la mine.si am realizat ca eu chair tin la el.cred...ce sa fac? daca as vb ca el mi. e frica sa nu.si bata joc de sentimentele melee...

5 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Sunt de acord cu Elly[love struck]! E mai bine sa-l uiti pe ionut si sa-l ignori total! te puup[:*][!]

| EllyFMS a răspuns:

Sincer. uita`l pe acel ionut. si daca george tine la tine stai cu el. dar ma intai vbeste cu parintii sa le explici ca nu are influenta negativa etc etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu amandoi si vezi care chiar tine la tine

| yourangelanairam a răspuns:

Aceasi poveste ca la mine asa am patit si eu cu ionutz al meu si celalat il chema ady dar eu acum am ramas cu ionutz:*
acum ma iubeste il iubesc s-a schimbat mult si totul e bine

| nmbhvfbgdhbv explică:

Vor*. chiar *