| aNoNimusss9528 a întrebat:

Deci, eu am banchetul de sf clasei a 8a pe 3 iunie big grin
Eu sunt mai funky, si la caracter si la imbracat big grin
Cum as putea sa ma imbrac? big grin
Funda cea mai buna parere tongue

4 răspunsuri:
| MaeRiAh a răspuns:

Pai:un tricou mia funky un costum mai stamt si niste tenisi

| dany_8792 a răspuns:

Poi sa fii elegant te imbraci si tu cu o camasa un sacou niste pantaloni eleganti... nu te duci in pantaloni scurti si tricou laughingwinking

| aNoNimusss9528 explică:

Mai astept pareri big grin

| gigik_9109 a răspuns:

Si eu am banchetul tot anul acesta in mai, te inteleg.si pe mine ma preocupa vestimentatia deoarece e un eveniment special. Sincer cred ca ar trebui sa porti o pereche de blugi putin rupti, nu exagerat cu un sacou, tenesi si nu stiu merge si camasa... poate si un tricou.depinde de tine. Ma bucur ca ti-am fost de folos. Succes :*