| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu arat asa:
http://i.imgur.com/SRGUT.jpg

Scuzati-mi fata, stiu ca arat mai rau decat o moarta, dar ce sa fac?

Asa...deci.cam ce "coafuri" credeti ca mi s-ar potrivi? alta poza n'aveam, toate sunt cu parul prins.

Help:*

5 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Nu merge linkul

| Cezar a răspuns:

This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.

Asta îmi scrie când deschid acel link!
Te rog frumos, dacă doreşti să pui o poză, foloseşte un site de uploadare imagini pentru a vedea mai uşor.
Site : www.imageshack.us.

| Cristianne a răspuns:

@Bianca.

1.Merci:*

2.In bob l-am avut cand eram mica, si nu mi-a placut.Aratam ca o tampita malefica...in bobstraight facelaughing

3.In coada, da imi sta bine, dar bunicamea ma bate la cap sa mai schimblaughing)

| Biankiss a răspuns:

Nu merge linkul

| Biankiss a răspuns:

Da,acum se vedesmug
nu mi se pare ca areti mai rau decat o moarta? dc crezi asta?
cred ca ti-ar sta bine un bob.si sa-ti intinzi parul(cu varfurile inspre interior...nu exterior cum le ai aicia).Dar si cu parul prins in coada nu cred ca-ti sta rausmug