| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Deci.eu vreau sa transfer credit. ( *444*1*076... # ). Si de fiecare data. imi apare mesaj gen " Ai solicitat sa transferi credit la numaul 4076... (fata + in fata ). Voua tot asa va apare? Ce este gresit? Adica, persoana respectiva va primi acel credit?

1 răspuns:
| RiseRuss a răspuns:

Depinde vrei sa trensferi de pe abonament? baga rise_russ in lista si te invat
nu este greu de loc e foarte usor si nu trebuie sa pui decit numarul cu 07... fara 4 in fata dupa cum vad este numar de cosmote