| pufulete17 a întrebat:

Deci, fetelor, ce s`ar intampla daca ati sta cu un baiat de un o luna si acesta in timpul unui sarut frantuzesc v-ar atinge la ****** cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai e clar ca ti-a dat de inteles ca vrea mai mult de atat.depinde daca il citesc ca fiind un barbat cu care stiu ca pot avea o relatie serioasa ii continui si eu jocul, daca nu ii dau mana la o parte si il fac sa inteleaga ca trebuie sa pastreze distanta

3 răspunsuri:
| pufulete17 explică:

Aaaa...sunt baiatlaughing intentionam sa fac acest lucru cu prietena meatongue

| Sosssso a răspuns:

Hmmm i-as muta mana pentru ca e prea devreme si pe urma daca vede ca il lasi isi ia lumea in cap si o sa isi permite cat mai multe ia atitudine si ori vb cu el ori fa gesturi prin care dai de inteles

| nicogeo17 a răspuns:

Pai sarut frantuzesc este sa te atinga la ······ deci reactioneaza cu placere daca iti place daca nu...