| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani,si la virsta asta am un iubit la, fel de 12ani...el e un băiat serios si deja ne-am sărutat sărut frantuzesc de vreo 10 ori, si in timpul sărutului mă atins la buci.....intrebarea mea e: e normal la,virsta, asta sa te saturi? Si ce a. Insemnat faptul cu atinsul? Dau funda la cel mai bun răspuns

18 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu, nu este. Prefer sa cred ca aceasta intrebare e o gluma. Peste vreo 2 luni (maxim) ce faceti, sex?

| DNSK a răspuns:

De ce va grabiti sa cresteti? habar nu aveti peste ce sariti.

| Radu284 a răspuns (pentru DNSK):

Si daca fac asta acum, ce pierd mai exact?

| DNSK a răspuns (pentru Radu284):

Degeaba-ti zic ca nu stii ce inseamna! baga-te inapoi la cs! zi faina

| Radu284 a răspuns (pentru DNSK):

Cat de superior suntem noi astazi.

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Nimeni nu e superior, dar daca incepi de acum cu pipaitul, o sa cresci neavand pic de respect de sine, plus, la 20 de ani o sa te intrebi ca multe fete, de ce nu simti placere, cand tu faci sex de 5 ani deja, pai cum dracu cand incepi viata sexuala inainte sa lasi corpul sa se dezvolte cum trebuie si dupa, da ca surdu in clopot. sa fim serios de la pipait la ce pleaca? la jucat poker? nu. in loc sa iti traiesti copliaria, stai si te prostesi de la 12 ani.generatie de dusi

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si atunci, daca incepi cu pipaitul la, sa zicem, 20 ani, inseamna ca la 28 ani nu o sa mai simti nicio placere?

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Se vede ca ai 12 ani si nu intelegi o iota, la 20 de ani corpul a incetat sa mai creasca, poti sa faci orgyy daca aia te duce capu e treaba ta, dar nu la 15 ani

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar am 'un pic' mai mult de 12 ani. Ai vreun studiu care sa confirme ce zici?

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Da, majoritatea tembelelor de 20 ani care posteaza aici, ca nu simt placere, si au inceput viata sexuala la 13 ani, si se intreaba oaaare de ce.
baiatul ala la 12 ani deja e cu pipaitul, hmm la 18 ani a "inscris" deja o scoala intreaga, legat la fete...

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la studii un pic mai stiintifice. Nu cred ca 'tembelele de 20 ani care posteaza aici' sunt reprezentative pentru populatia normala.

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Sunt la fel de normale ca si tine daca incep la 12 ani viata sexuala
oricum, numai postez ca oricum pierd timp degeaba, am zis ce aveam de zis, ciao

| Mayar a răspuns:

Inseamna ca deja se gandeste la prostii fara sa aiba habar ce face. Ti-as recomanda sa ii spui sa fie mai potolit, ca aveti doar 12 ani!

| Dannyofficial a răspuns:

Iti da-u un sfat joaca-te cu o papusa, ie interesant.

| valerikaa a răspuns:

big grin nu e deloc normal nici cu sarutul nici cu "atinsul" la varsta asta nu e deloc normal nici sa ai iubit, ce sa mai vorbim de saruturi si pipaituri, daca mai continuati asa va vrea mai "multe" de la tine nu doar saruturi.Esti inca un copil pentru lucrurile astea.

| Anaais a răspuns:

Veziti de treaba ta.Lasa prostiile.

| nenope a răspuns:

Bunaaaa copilu' ..pai, la varsta asta ai scoalaaa puppy dog eyes si in gandu tau : pentru asta nu-ti dau funda laughing glumesc. Sarutu' nu are nicio legatura cu varsta sa stii thinking Si faza cu atinsuuul smug ..nici asta nu inseamna nimic. Se gandeste : moamaaa, ce tare sunt sau pfoai, cu asta am dat-o gata. Oricum sa stii ca nu e gest frumos, mai ales la 12 anisori. Oricum nu trebuie sa-i permiti sa continuie cu astfel de gesturi. Sper ca te-am ajutat cat de cat. Fundita?puppy dog eyes

| cezaracezara123 a răspuns:

Draga mea, asculta. Ai 12 ani, o copilarie frumoasa, de ce sa nu o traiesti? Viata e abia inainte. Acum e perioada cind poti sa te distrezi ca un copil. Dragoste va fi, nu vei ramine singura, orice vei reusi, da tot la timpu lui. Crede-ma eu vreau sa fiu iarasi copil sa ma joc dea vatgea-scunselea, dar nu pot. Baieti o sa fie destui, fii copil, nu o juca pe maturul. Si nu lasa sa te atinga, acolo unde nu trebuie. Ai grija sa nu cresti sa regreti. te pup: ***