| MangoGirl a întrebat:

Deci.firar ea de dragoste.Asa ca, sa va faceti comozi.Imi place un baiat cu 1 an jum mai mare si foarte probabil si el pe mine.Ne-am vorbit pentru prima datain drum spre scoala (miercuri, el a inceput :X) si o fost cel mai dulce. Urmatoarea zi m-a urmarit de la geam(etajul 2) cum 15 secunde am fugarit un baiat din clasa(glumitele noastre). Mi-a trimis mesaj vorbind ca nu vrea sa se bage Ruxy(o colega de-a lui, prietena de-a mea) in RELATIA NOASTRA si ca ar fi frumos sa ne vedem mai des. IUUUUUUU! Acum eu i-am trimis mesaj ca si eu vreau si cand am vorbit pentru prima data mi-am cerut scuze(eram foarte emotionata) ca poate din greseala m-am laudat cu notele (eu 10, el 7-8). Chiar daca are note mici e genul de baiat sensibil si linistita si CEL MAI SWEET.Gata,scuze,imi revin big grin.Imi puteti da sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m am gandit sa mi aleg un baiat dupa frumusete, ca tine, nu ma intereseaza notele, fac ce vreau cu viata mea si tu ar trebui sa faci