| filipila a întrebat:

Deci funda va rog, eu am facut tot ce vroia si ma comportam frumos cu ea dar a intrat in camera si mi-a zis ca sunt urat si ca nu ma place. Ce credeti fetele si baieti, a fost vreo smecherie dea fetelor

Răspuns Câştigător
| Bubbchac a răspuns:

Wow wow wow. Stai ca nu am inteles tot. happy Deci, erati impreuna sa inteleg. Eh... Chiar nu stiu daca e o smecherie. Poate ca... pur si simlpu, crede ca esti un prost si ca a stat impreuna cu tine asa, de dragul de a sta. Dar mai poate fi un motiv? Nu cumva, i'ai gresit grav cu ceva? Te'a vazut cu vreo fata? thinking Sau pur si simplu [ fara suparare ] esti urat si nu ii place deloc de tine? sad Ma rog, sper ca te'am ajutat. Bye bye! kiss Apropo, incearca sa vorbesti cu ea si sa vezi ce se intampla cu aceasta,, iesire periculoasa ''. Poate afli mai multe. kiss

2 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Nu te merita din moment ce nu poate trece peste aspectul fizic.Las-o sa mearga la unu frumos care sa o trateze ca o carpa oh go on

| pufulete_3999 a răspuns:

Filip, Filip, Filip, sa stii ca ti-am zis pe mess multe despre asta. Dar vorba vine... Cunosc situatia si cum am zis nu te merita... Dar doar asa sa stii. Ma cauti tu pe mess.