| glock17 a întrebat:

Deci gagicu' meu mi-a zis asa: "am o colega pe care eu si compatriotii mei o luam la palme peste fund si ea de obicei imi zice ca ii dau pentru ca nu am gagica, dar eu te am pe tine care faci cat toate relatiile ei".
Si pentru prima data in toata viata, m-a cam luat gelozia.
Ce trebuie sa fac sau cum ii pot zice mai subtil ca-s geloasa?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Nu prea e ok ce face. Ori ii spui direct, cum ar fi cel mai perfect, ori incerci sa dai un exemplu asemanator intre tine si un baiat si ii urmaresti reactia sa discutati.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca nu merita stresul. E un nesimtit daca iti spune asa ceva si pentru ca face astfel de gesturi cu acea colega. Este mai mult decat clar ca nu valorezi nimic in ochii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam absurd sa fii geloasa doar dintr-un asemenea gest, nu crezi?
Doar nu are nimic cu ea, e doar un gest pe care il face cel mai probabil in joaca, nu ca o place neaparat pe acea fata.

Cred ca ai o predispozitie mai mare spre gelozie.

| Emma24dsxd a răspuns:

Spune-i sa termine cu prostiile astea ca te deranjeaza.ce baiat serios ar face asta avand o iubita? Spune i in fata ca nu are respect fata de tine