| CacaPui a întrebat:

Ce faci daca u baiat iti da palme la fund?

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii intorci si celalalt obraz.Ii dai si tu peste ochi.Asta daca nu cumva iti place si tie.

| Wehrmacht a răspuns:

Ii dai un pumn in mecla fu*** gura masii de gay.

| iubesc a răspuns:

Il pocnesc si ii mai zic si vreo doua.

| h3r a răspuns:

Îi dai și tu, ei să nu simtă?

| chazz a răspuns (pentru h3r):

Iarasi Diabla?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Iti faci un cont pe TPU cu numele ''CacaPui'' si postezi intrebari retardate.
Funda?

| chazz a răspuns:

Ii spui sa termine daca nu vrei.
Daca nu ii dai o palma, va renunta si nu va da in tine!
Numai bine!

| Athée a răspuns:

Il ignor, sau ii dau o mare palma.

| suntZeu a răspuns:

Pervers...asta nu vrea numa sa ti-o traga

| Geezgirl a răspuns:

Il palmuiesc si ii mai dau si una in boaste.

| Sticket a răspuns:

Ii palmuiesti *******.

| MadalynaOke a răspuns:

Il poftesti la sex daca iti pl si tie de el! Sau daca nu-ti place macar da-i si tu unde il doare pe el mai rau laughing

| MadalynaOke a răspuns:

Ii dau una peste ochi daca nu e iubitul meu! data viitoare se ghideaza dupa instinct si nu mai vede tongue

| AllePuffu a răspuns:

Ii dau si eu lui, sa vedem pana unde ajungem laughing

| SammiSchüler a răspuns:

Un pumn in gura

| maria_7379 a răspuns:

Pai ii spun daca s-a tampit la cap. II mai dau si o palma pe care sa o tina minte, ca eu nu sunt curva lui. Sau daca vrei ceva pe care chiar sa o tina minte te dai senzual pe langa el si dupa ii dai cu piciorul in locul senisibil. Depinde si de tine daca iti place sau nu, si mai depinde si de el daca e iubitul tau sau un necunoscut

| d182 a răspuns:

Ii dai si tu lui laughing.

| nonameXD121314 a răspuns:

Inseamna ca i place fundul tau...

| shadowmaster12 a răspuns:

Sau daca iti place zi-mi unde te gasesc sa dau si eu

| curdupel a răspuns:

Pai... prima oara suni la dentist si ii faci progrmare... restul vine de la sine laughing))

| microMINIm3 a răspuns:

Stai si te bucuri de moment!

| andreeamateinupai a răspuns:

I pleznesti niste palme.sau daca a-ti place doar zambeste la el

| Mariia9876 a răspuns:

Ii dai una