| BloO a întrebat:

Deci ieri a fost ziua unui baiat si a dat de baut. Iar mai pe seara un baiat s`a oferit s`a ma tina in brate.Eu am stat stiind ca imi place si de el.Aseara mià zis ca stie ca imi place de el si a vrut sà mergem in scara s`a mai vorbim.Am mers si am mai vorbit despre ce sà mai intamplat chesti banale si imi tot zicea sà stau in brate la el si parea s`a ma placa. Dar azi mi-a zis un prieten comun ca aseara si el sà imbatat si ca nu vrea sà aiba nici o treaba cu mine. Totusi aseara parea s`a fie treaz. Si màm simtit aiurea cand am auzit asta.Si mentionez ca prima data cand neàm cunoscut lui ià placut de mine iar un timp nu am mai vorbit. Ce sà fac sà nu mà mai simt asa?straight facefunditalove struck

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Aparentele inseala. Ce poti face pentru a nu te mai simtii aiurea? Obisnuieste-te cu ideea ca, nu sunteti compatibili. Adevarata dragoste se construieste pe acea sclipire, pe acei fluturasi care -si fac simtita prezenta la prima vedere de ambele parti. In cazul in care fluturasii apar doar de o parte, aceea este o iubire neimpartasita. Baieti mai sunt, sigur o sa gasesti unul care o sa-ti placa si o sa te placa. Nu te impiedica de primul zid. Bafta.

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

In primul rand nu-i mai asculta pe toti si nu mai fi atat de stresata o sa se rezolvewinking

| 009 a răspuns:

Poate asta i-a zis el 'prietenului comun''poate chiar te place mai stii, oricum nu te lasa usor

| emm a răspuns:

Eu zic sa ca nu ai de ce sa te simti prostthinking
gandeste'te asa, poate nu era beat, si cine stie ce s-a intamplat in seara aiathinking
mai ales ca zici ca prima oara te'a placutsmug
eu zic sa fii mai optimistabig grin
daca nu, mai sunt si altiibig grin
succes:X

| SHINIGAMI a răspuns:

Ar fi un lucru prostesc fata de tine sa ai relatii cu un baiat care azi te place si miine uita cine esti. Cred ca nu esti atit de disperata incit sa-ti placa un astfel de baiat, atunci cand pe lume sunt baieti de zeci de ori mai buni. Totul se reduce la faptul cit de tare te respecti tu pe tine...