| LARISA_6613 a întrebat:

Imi place fff mult de un baiat dar nu stiu cum sa fac sa fiu cu el.Aseara am iesit afara cu el ba chiar m-am si sarutat da am impresia ca vrea doar sa isi bata joc de mine...pentru ca nu am mai vorbit de mult cu el si aseara a vrut sa ne intalnim si mentionez ca a fost primul sarut cu el.Cum sa-mi dau seama daca ma place cu adevarat?

3 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pai daca vrea sa se vada cu tine si te cauta atunci e interesat dar ideea e de ce e interesat? Oare chiar te place? Sau vrea ceva anume?
Afli daca iesi cu el si observi cum se comporta cu tine. Daca sta cu tine ca ii place compania ta sau tot ce vrea e sa ajunga undeva mai departe de sarut.
Afla daca te respecta si te vrea pe tine pentru ca ii place asa cum esti.
ASta afli daca iesi cu el si vezi cum se comporta cu tine si iti vorbeste. Daca nu-l deranjeaza ca il vede prietenii cu tine sau alte persoane cunoscute (asta afli daca se comporta mai distant cu tine cand se afla cineva care-l cunoaste).

| ynna93 a răspuns:

Hmm`thinking am impresia ca incearca sa te atraga si mai mult.baietii asa fac.se fac indiferenti ca sa-i cauti tu.dar incearca si tu sa fii asa putin indiferenta si ai sa vezi ce vine dupa tinewinking

| cypryan_3322 a răspuns:

Ii spui daca el vrea sa aveti o relatie serioasa ci nu o aventura