| Maria_7245 a întrebat:

Decibatting eyelashes
II fac cadou prietenului meu o carte personalizata in care este vb despre o poveste dragoste in care eu si el suntem personajele principale...si am nevoie sa completez acolo numele nasilor ce as putea scriethinking ceva personaje de basmbig grin(Nu Harap Alb, Cenusareasahappy ) ceva mai specialebig grin aveti vreo idee?big grin va rog mult Multumesc:X
dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Kandy17 a răspuns:

Imparatul focului si regina ghetzurilor :X ce zici?batting eyelashes fwnda?