| denisa_4886 a întrebat:

Deci ii un baiat ce ii plac fuarte mult fetele inainte ii place de prietena mea si mi-a zis caca pot sa il ajut cu ea, eu l-am ajutat si prietena mea a vrut sa aiba ceva cu el dupa cateva zile ea zice ca nu vrea nimica cu el si nici nu or avut nimica dupa o luna el mi-a zis ca a visat cu o fata ca erau impreuna si ca le era fuarte bine... mia explicat visul si la sfarsit mi-a zis ca fata din vis sunt eu. Eu eram socata el mi-a zis ca tine la mine sa daca vreau ceva cu el si eu i-am zis sa imi lase un timp si mi-a zis ca bine ma suna vorebeam pe facebook dar can ne dadeam intalnire el vroia seara pe la 1 nuaptea iar eu nu pot ptc ni ma lasa sa ies la orele astea parinti apoi prietena mea a venit la mine si i-am zis tot ea zicea ca ca sa accept dar mai ii ceva el in timp ce astepta raspunsul niste prieteni miau zis ca a fost la plaja cu o fata si cu fratele lui si ci prietena lu frateso nu stiam ce sa cred apoi prietena mea plecasa cai parinti ei sunt despartit si odata sta la maicasa si odata la taicaso. Apoi a trecut 3 zile iar el nu mai vorbeca cu mine pe facebook, si prietena me venise si am iesit seara cu prietena mea cu verisuara ei si cu el ne-am dus pana la ea acasa si ne aranjam iar el astepta jos si noi in baie iar ea a fugit repede la el si vorbeau nu stiu ce vorbeau dupa aia am coborit cu varasa jos cu ei si neam dis in parca acolo ei se inbratisau vorbeau si el cu mine nu vorbea iar eu am zis ca merg sa ma plimb cu varasa i-am lasat singuri si m-am cam suparat apoi adoua zi ea mi-a zis: Vezi ca ---- ( NU DAU NUME) ieri si alaltarier sa sarutat cu ----. Am ramas blocata si am zis ca nu ma intereseaza si adevarul ii ca nu ma interesa dar acum eu su el suntem prieteni dar faza ii ca el de fiecare data cand prietena mea este cu noi se prostesc sa saruta isi musca gatul... Am fost la el acasa cu ea si ei sa jucau si eu eram ca pruasta ma jucam pe tel si apruape plangiam si cred ca acum chiar imi place de el. Eu nu stiu ce sa fac ptk el este in todeauna cu multe fete cand ii cu una cand ii cu alta si nu stiu ce ca fac imi dati un fat.

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Uita'l. evita'l.
e genu de baiat care umbla din floare in floare, ii place sa profi de fete.
in niciun caz nu vrea o relatie serioasa.
stai cat mai departe de el ca sa il poti uita.

| Alleee18 a răspuns:

Ce ar fi să îl lași tu în pace pe băiatul ăsta?
El este puțin cam imatur dacă umblă ba cu una,ba cu alta,nu este de înredere,și în plus,dacă te pui cu el,te poți trezi oricând că fie te înșeală, fie iți dă papucii. Și, eu zic că nu merită să te riști.Se vede că vrea doar să profite de voi.
Lasă'l, caută un băiat mai bun care chiar să țină la tine. Sau mai bine lasă băieții și găsește'ți altă activitate, asta ca să nu ai bătaie de cap cu ei.
Baftă.

| denisa_4886 explică:

A si scuze de greseli de ortografie dar nu stau in ROMINIA! :S