| Adelinaa34628537 a întrebat:

Bună dimineata TPU,
CRACIUN FERICIT.
Deci în vară am cunoscut un barbat prin împrietenia cainilor nostri (Aki si Teddy)
În vara nu prea am vorbit nici nu ne salutam
Dar, acum de 2 sapt. de cand a venit din Anglia de craciun la parinti lui (nu are iubita) am început să vb tot mai des.
Deci mam plimbat cu Teddy si el nu vrea sa vină si undeva langa un fost magazin pe trepti era frateso cu inca 2
El atuncia parca masinabsi pe cand am ajunslanga masina a cobort el.
Ma salutat mi-a zis servus si eu nu stiam cum sa reactionez.
Deci am tacut.
Dupa zice catre Teddy haida vi cu mine?
Teddy bucuros s-a jucat cu el.
El a spus ca ii frig si ca tot sa murdarit.
Eu am spus ca eram nevoită să il scot afară ca nu a fost iesită
Sia m zis că oricum îii fac baie.
Și am zis că nu mai stau fiind că ploua și el a zis că bine, paa gen cumva suparat.
Frateso și aia 2 când ne a vazut că vb împreună se uitau foarte holbati.
Farteso la strigat nu stiu ce sa ii zica și el continua sa vb cu mine nici nu îl baga în seama.

Deci eram in parcul cu banci pe partea stanga si el a trecut pe langa taicaso care era pe partea dreapta si după cred ca m-a vazut a deschis geamul și a venit într o viteză pana la mine si spune ce faci si dupa spune la teddy ca ce face și imi spune îl scoti în fiecare zi si îl speli si am zis ca da.
Si zice aiaia. ????
Și după i-am spus că mai stau cu el ca,, ca a dat sa faca treaba mare si ia ramas blocat in fund " si spune" i-ai dat mancare gatita "iar eu i-am spus ca rar.
După ma salutat gen PAA.
SI l-am salutat si eu asa.
După mai ne am întalnit înca o data langa o cladire și a trecut asa incet și a zambit.

MISE PARE CIUDAT CĂ PE UNDE MA PLIMB EU SE PLIMBA SI EL CU MASINA ȘI ÎMI ZAMBESTE MEREU.
DE FIECARE DATĂ CÂND MA VEDE ȘI ÎI PE JOȘ (FARA MASINA) SE OPRESTE CU MINE DE,, POVESTI,,

Va rog spuneti daca ma place sau nu ca eu nu stiu ce sa credd.
Dau funda
CRACIUN FERICIT

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu dacă neapărat plăcut dar e interesat de tine, poate de exemplu să vrea doar o aventură.

| Sofer a răspuns:

Incearca sa iti atraga atentia. De ce nu iti da numarul de telefon sa vorbiti sa va intalniti undeva intr-un loc frumos?

| Adelinaa34628537 explică (pentru Sofer):

Hey problema este ca el este mai mare decat mine?

| Sofer a răspuns (pentru Adelinaa34628537):

Cati ani e diferenta intre voi? Cat ai tu si cat are el?

| FlowVODA a răspuns:

Am suferit un traumatism la nivel cranian incercand sa descifrez tot ce ai scris aici.

| Adelinaa34628537 explică:

Problema îi că el are 36 de ani si eu 14 deci nu se poate o relatie. Dar am vrut sa aflu daca ma place sau nu. Oricum nu vreau eu. Întelegi?