| BybyBlondina a întrebat:

Deci! Imi place de un baiat din liceu cu mine, mai mare cu 2 ani si este in clasa cu varul meu.Problema este ca are prietena! Am id-ul lui am vb doar odata cu el si nu prea intra pe mess. Ce as putea sa fac? Fndtza!

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Asa si daca are prietena ce vrei sa mai faci? Eu iti spun sa astepti sa se desparta de prietena lui, si atunci mergi si vorbesti cu el.Pana atunci nu cred ca poti face cevawinking, ca si tu daca ai avea prieten cu cred ca l-ai lasa pentru altu (daca il iubesti). Asteapta, sau daca nu, nu este numa el mai sunt si alti baietii prin juru tau! Baftahappy

2 răspunsuri:
| Alpha13 a răspuns:

Treci peste, nu-l deranja daca are prietena, s-ar putea sa ai probleme cu ea, iar daca este cu 2 ani mai mare ca tine, tot lasa-l happy

Live you lifewinking

| Anablondyi a răspuns:

Ii dai vrajeli flirtezimult pe mess cu el si sa vezi ca o sa vina el la tine nu tu la elwinking roata se intoarce o data si o data :*