| roket2012 a întrebat:

Deci in primul rand La multi ani TPU, un 2015 plin de impliniri si toate cele,iar acuma daca aveti niste timp sa-mi raspundeti la aceasta intreabare. Am o relatie destul de mult timp, iar prietena mea ma lasa sa o mangai ne sarutam destul de mult dar exista o mica mare problema. Cand o sarut nu ma lasa sa o fac cu limba... deschide gura dar... Imi puteti va rog spune ce sa fac? Avem amandoi 16 ani happy. da stiu cam jenant dar nu-i bai happy

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai putea sa o astepti pana cand este pregatita sa o faca. Sau ai putea sa discuti problema cu ea. Nu ii faci un repros, ii spui ca tu simti ca lipseste ceva intre voi si ai vrea sa stii ce anume.

| MskDesign a răspuns:

Asteapta pana va fi pregatita psihic pentru asa ceva.

| Vanqu1sh a răspuns:

Pai si nu ar fi cel mai bine sa o intrebi pe ea?

| WittyWy a răspuns:

Poate nu a avut inca parte de primul sarut.