| madamadalinuta a întrebat:

Deci! intrebare stupida =]]]]]
cum e sa fumezi? =]]]

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Foarte urat.

Iti distruge tot organismul si o sa obosesti mult mai repede decat de obicei.

6 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Habar nu am !

| DaNtE a răspuns:

Pai depinde... Fumatul poate deveni un viciu... Daca vb deschis pot sa iti spun ca trebuie cu,, moartea mai repede** este o prostie, stim cu totii ca exista oameni de 60-80 ani care fumeaza de la 16 ani si inca traiesc.Este foarte adevarat ca fumatul dauneaza dar conteaza foarte mult si organismul tauwinkingDaca esti influentata de anturaj niciodata sa fumezi, sa fumezi numai daca vr tu fara sa fii obligata de anturaj.Te-as sfatui sa nu fumezi, eu o fac dar pentru mine a devenit un obicei si o fac pentru ca vr nu pentru ca st obligat.
BAFTAwinking

| Dianaa94 a răspuns:

Sincer ma tenta si p mine...dar nu am faqto deci.nu te sfatuiesc s-o faciwinking iti distrugi viata si apoi daca ai inceput sa fumezi nu poti sa te lasi usor happy

| Dianaa94 a răspuns:

Asa; si in legatura cu intr ta ...cum este.mi s-a spus ca fumatul te linisteste, (daca esti nervos sau.) si altii miau sp ca din obisnuinta deci trebuie ta cfwinking

| Dianna35668 a răspuns:

Aiurea.big grin
de prima data o sa te ineci si o sa tragi in plamani.
apoi o sa ameteti si o sa.ti fie greata.
iar apoi daca o sa continui te vei obisnui si va deveni un viciu dand astfel pe un pachet cu 20 de tigari 10 lei si ceva.
si vei ajunge sa dai 100 de lei pe saptamana neajungandu`ti astfel bani de haine:d.
concluzie: fumatul nu e ok!

| TheBlackEmpire a răspuns:

Uite eu nu am fumat niciodata dar cu toate astea imi pot da seama ca verbul a fuma este echivalent cu verbul a muri asa ca daca nu ai facut iti recomant sa nu o faci pentru viata ta si a multor altora nu fuma!