| 200000000 a întrebat:

Deci jur dacă înțeleg ceva asta este o întrebare numai pentru fete. De ce tu ca fată de 19 20 25 de ani îți faci tinder sau Btrfly? De exemplu ți-ai făcut un cont de ex: la unul dintre astea îți place de un băiat, bun îi dai like sau inimă sau ador cum vreți voi să îi spuneți și te place și băiatul și iese rematch sau match. Adică potrivire între voi doi și întrebarea mea este așa când a ieșit rematch sau match și băiatul acela va vrea să îți trimită un mesaj poate vrea sa vă cunoașteți, tu ca fată de ce nu vrei să vorbești cu mine dacă și ție ca fată îți place de mine și mie de tine? Aici nu înțeleg, ai văzut mesajul da nu răspunzi, de ce?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Probabil a fost altul mai rapid si vb cu el. Sau prietenele ei nu ți-au dat acceptul. Si depinde si de mesaj. Daca e unul cu Buna. Cf, e clar papa

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil a contactat-o altul, inaintea ta si este ocupata cu acela, iar pe tine te-a pus in asteptare, sa vada intai daca iese ceva cu primul...

| dullcat a răspuns:

Un singur cuvant: superficialitate.Din nefericire, realitatea crunta a acestor aplicatii de dating este ca multi sunt acolo numai pentru validare si distractie, nu pentru intalniri pe bune.