| gaby1609 a întrebat:

Deci lamuriti-ma si pe mine ceva big grin
care e diferenta daca te inscri la facultate acum in sesiunea de inscrieri de vara sau daca te inscri in cea din toamna
ca o zi e diferenta intre sfarsitul primei si inceputul celea de-a doua

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Da, e o diferenta, in toamna se scot la concurs doar locurile ramase dupa prima sesiune. De exemplu la mine la facultate se ocupa toate locurile in sesiune de vara, astfel ca nici nu se mai organizeaza sesiune de toamna.