| Laur77 a întrebat:

Deci m-a sunat un numar de telefon si mi-a aparut la notificari numarul si cu scrisul suspiciune de telemarking si suspiciune de spasm, ce inseamna? Dau funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Probabil ai in telefon o setare sau un program care te avertizeaza cand un apel vine din partea celor care vand produse prin telefon sau fac sondaje de opinie. Daca nu te intereseaza domeniul, e bine sa eviti a raspunde la astfel de numere, mai ales din tari straine, pentru ca unele pot fi cu taxa inversa si iti incarca factura la telefon sau iti consuma exagerat din credit.