| PowerToYou a întrebat:

Deci, m-am certat cu doua prietene de la scoala dint-un mare nimic. Ele s-au suparat ca vorbesc cu alte fete pe care le considera "dusmance"... M-au pus sa aleg intre ele si intre celelalte fete si eu am spus ca nu pot sa aleg.Imi place sa stau cu ambele grupuri.Acum m-au facut mincinoasa, evervanta si alte chestii din astea.Eu nu mai vreau sa ma impac cu ele dar, dar nu stiu cum sa le spun ca nu mai vreau sa fie prietenele mele.
Va rog din suflet sa ma ajutati!big grinbig grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu le mai dai apă la moară și îți vezi de treaba ta!
Pa, pa.

| lolly_3072 a răspuns:

Eu nu prea cred ca sunt prietenale tle daca te pun sa alegi.dar oricum e si vina ta ca stai cu 2 grupuri, asa n; o sa fi niciodata implicata total intr'unul
si gandeste'te ca n'o sa mai afli nici un secret pentru ca se vor gandi ca le parastistraight face
deci.big hug
baftasmug

| Dannadawnn a răspuns:

Buna! Acest lucru mi s-a intamplat si mie acum un an, cred.Si nu prea mi-a mers bine.Am stat cu fetele cu care vroiam sa stau si celelalte care ma vroiau dar nu le accepta si pe celelalte m-au intrebat intr-o zi pe cine o sa aleg.I-am dat raspunsul pe care il stiam ca e adevarat dar ele au inceput sa le agreeze si pe celelalte fete deoarece daca tin la mine inseamna ca vor face si ele pentru mine un mic sacrificiu.