| Ingerfararipi333 a întrebat:

Deci, m-am impacat cu fostul meu iubit acum 2 zile. El are 21 eu 18. Aseara am iesit in oras la un suc, a fost ok, se putea si mai bine. In seara aceasta urma sa iesim iar, dar mi-a zis ca o prietena de-a lui a facut accident ieri, iar astazi a externat-o si ca se duce la ea cu alti prieteni pentru ca este si ziua ei de nume... acum jumatate de ora imi da mesaj si imi spune sa-l ajut cu un sfat ce sa-i cumpere aleia ca nu poate sa se duca cu mana goala. I-a cumparat flori. Mie niciodata, nici macar de ziua mea. Si am asa un sentiment aiurea... credeti ca doar aberez eu? Voi ce credeti? Ce ma sfatuiti? Thanks.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde ce relație e între ei și cât de bine se înteleg.

| Furnicuta000 a răspuns:

Probabil era un cadou la comun, nu vad nimic rau in asta. Daca ii acorda ei prea multa atentie atunci poate fi motiv de suparare.

| Yurisa a răspuns:

Cum poti sa fi geloasa pe necazul altuia? Nu esti intreaga la cap.

| Andra9pk a răspuns:

Mnah.e cam urat. nu poti sa pui "prietena" inaintea iubitei. E urat ca ei i-a dat o atentie.iar tie niciodata. (Nu ca ai vrea neaparat ceva din partea lui, dar ca gest, ca nu esti una straina totusi) la tine nu se simtea prost sa vina sa te vada cu mana goala..pnm.
Dar mnah, cine stie ce relatia a avut cu fata aceea. O fi vreo fosta, ceva.
Nu stiu, eu ca fata n-as putea sa ii cumpar ceva unui amic, iar iubitului meu sa nu-i fi luat macar o data ceva de ziua lui.