| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

ieri, prietenul meu a inceput sa imi zica ca s-a saturat de mine, si de ce vorbesc eu, si asa ca mi-am inchis telefonul si am iesit in oras, acolo m-am intalnit cu un prieten mai vechi, si mi-a cerut sa iesim in oras astazi sa ne distram unpic, si am acceptat. dar parca nu sunt pregatita inca pentru asta, inca il iubesc pe fostul meu iubit, si simt ca nici un baiat nu a fost ca el, si nici n-o sa mai fie, mi-e dor de el! nu stiu ce sa fac sa il uit! oare voi reusi? va rog sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prietenul tau nu te mai vrea si nu mai are nici un rost sa te gandesti la o posibila incercare de impacare, daca nu esti pregatita sa incepi o noua relatie, cal putin iesi si distreaza-te ci prietenii

| FORMULADTI a răspuns:

DE ce te vinzi? Oare chiar daca v-ati certat trebuie imediat dupa o zi sa iesi cu altul? CE fel de iubire ai tu pentru el? DAca il iubesti nu acceptai, recupereaza-l.O dimineata buna! :$

| Vix999 a răspuns:

Stai linistita...o sa mai gasesti o gramada de baieti care sa se sature de tine.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna.nu o sa fie usor, dar cu putina binevointa o sa poti sa-l uiti. Daca ti-a spus chestiile alea inseamna ca nu tine deloc la tine, daca ar fi tinut nu te ranea cu vorbele alea.Fa-ti alta relatie cu fostul nu mai exista nicio sansa! pup