| CodrinValentin a întrebat:

Deci mai fratilor laughing is disperat, fratele meu a incercat de prea multe ori tiparul telefonului meu iar acum telefonul este blocat ( am un Huawey Vodafone 858 smar) iar cand incerc sa deschid telefonul imi zice sa scriu contul care l-am folosit la google play store..Am mai patit asa si bagam contul care aveam la google dar acum de curand mi-am reformatat telu si nu mia stiu ce cont am bagat...

HELP ME PLSS

1 răspuns:
| IceVirus a răspuns:

Incearca, jos in dreapta e debloacare ecran si completezi formularul.