| Danger a întrebat:

Deci mi-am cumparaat un volan genius speed-whell 3 8 buttons. Mi-am downloadat euro truck simulator 2009 si cand vreau sa setez steering axis misc de volan stanga dreapta si nimic... dar acceleratia si frana merg. Funda+vot

2 răspunsuri:
| hal a răspuns:

Si mie mie mi s-a intamplat exact asa dar jocul e de vina

| Belutza_Belutzica_1997 a răspuns:

Si eu am acest volan chiar daca sunt fata! dar mie nu mi s-a intamplat asta! eu zic ca daca ai garantie pe el du-te ca e stricat! Dar mai intai roaga un parinte sa te ajute! daca tot nu merge du-te si reclama defectiunea! funda