| alisa05 a întrebat:

Deci mi-am luat zynerit. eu am cosuri da nu aceea acnne severa straight face am cateva pe frunte si pe nas laughing nu foarte multe dar enervante happy si nu scapam de ele cu nimic straight face nu am mai folosit pana acum? ce rectii adverse pot sa am? sunt grave?

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Doar daca esti alergica la un "ingredient" pe care il contine.Chestia nasoala este ca dupa trecerea cosurilor iti raman semne dar vor trece cu timpul. Dar incearca si Aknesol.Eu vreau sa-mi cumpar si am auzit ca e mai bun decat Zynerit.Mool noroc fundita?big grin

1 răspuns:
| Bogdanst a răspuns:

Svs eu te-as saftui sa mergi la un dermatolog, sa nu iti fie rusine ca nai dc e ceva normal, si o sa-dea un tratament si o sa iti spuan ce o sa mananci si ce nu de ex nu sucuri acidulate nu dulciuri etc.big grin