| Lorreee a întrebat:

Sunt boboaca, si de cand a inceput scoala am pus ochii pe un baiat de a8a.Vara asta l-am vazut de cateva ori prin parc, m-a observat si el si cand a inceput scoala a inceput sa ma salute.Am ajuns sa ma indragostesc de el, habar nu am cum jur ca nu mi s-a mai intamplat niciodata, si in plus nici nu vorbimstraight face. Pur si simplu, cand se uita in ochii mei si imi spune `ceau` are o voce atat de dulce si niste ochi atat de patrunzatori ca simt ca ma pierd...Am facut rost de id-u lui weekendul asta, si am schimbat cateva vorbe despre scoala. Apoi mi-a zis ceva in genul:mai spune-mi ceva despre tine, vreau sa te cunoscbig grin. Am mai povestit putin despre muzica si chestii de genu, apoi ne-am spus noapte buna:*. Credeti ca si-a dat seama ca il plac? Si credeti ca ar fi posibil sa ma placa si el? Si acum e pe mess, dar nu a intrat pe mine si eu mai timida...nici atatlaughing. Nu vreau sa ma considere o disperata sau ceva de genul`straight faceLa scoala ne salutam si atat. off! nu stiu ce sa mai fac, cum sa-i atrag atentia? va rog dati-mi un sfat, apreciez!happy

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Abtine-te,risti sa te compromiti.
Nu poti stii cum te vede el,cu ce ochi si nu prea poti face mare lucru.
Ocupa-ti timpul cu orice altceva,citeste,invata,numai sa ai mintea preocupata, sa nu-ti alunece mereu la el.
Si, asteapta.Doar asteapta.
Daca e sa fie interesat de tine, vei intelege singura, daca nu...
Nu te fa de ras!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți fug ochii după băieți de pe acum! Cu școala ce faci?
O pură curiozitate pentru el, asta reprezinți.
Pa, pa.