| Foxylicious a întrebat:

Deci nu imi vine sa cred. Dupa o saptamana de dureri groaznice la o masea am bagat cateva bucati de antinevralgic in ea si gata durerea. Am scapat si de dentist. Pentru cei care sufera de dureri de masea acest truc este foarte bun.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ce truc interesant, antinevralgice pentru durere... Cine ar fi crezut? Mulțumim că ne-ai luminat, viața tocmai a căpătat un sens.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acest truc mascheaza durerea nu o trateaza cauza si poate duce la o infectie si la moartea nervului. Fain truc.

| SecretName03 a răspuns:

Multumesc! Chiar o sa incerc maine big grin