| Candice a întrebat:

Deci o doamna profesoara se pensioneaza acest an, pleaca din scoala, si am primit sarcina sa-i spun cateva cuvinte legate de anii in care a predat, ce a insemnat pentru noi prezenta ei la ore, etc etc. Ma ajutati putin cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| crissh a răspuns:

Spune-i ca ati invatat multe lucruri de la ea, ca pensionarea ei va fi o lovitura grea pentru scoala.
O sa va lipseasca.
Fa un discurs prin care o descrii numai prin complimenta(chiar daca nu e adevarat).

1 răspuns:
| sherlock a răspuns:

E clar laughing a pus pe cine trebuie!