| zuzixadri a întrebat:

Deci:ori eu sunt nebuna ori e el prost? k nu mai pot! vorbim o perioda gen prieteni, pe urma o perioada vorbim ceva de genu :eu:" hey nu ma mai pomeni k ma apuk sughitu"/ el:"ce vrei ma gandeam si eu la >tine:""sau el:"as vrea sa ma invat eu sa ma pupi"

si in saptamana care tocmai se incheie nu prea am vorbit...si l'am intrebat:"ce ai? esti suparat?"/"nu?" /"atunci ce s-a intamplat? am zis/facut ceva aiurea?"/"nu"

si ieri nu stiu cum a venit vorba de o tipa si el a zis ca nu e aia e alta...si eu am insistat sa imi zica.si cica:"o fata mica"

sincer acum:voi ce a-ti intelege din "ma gandesc la tine" si alte chestii de genu? ca eu numai pot sa inteleg nimic.ba imi zice ca nu ii place de mine ba :" ma gandesc si eu la tine" acum are la status"i love you"(dar nu pentru mine). da'o draq de treaba k eu nu mai stiu ce sa fac.
PS:fundita la cel mai bun rasp si scuze de greselisad

1 răspuns:
| PinkkRosee a răspuns:

Hey!
Complicata chestie thinking
In locul tau, l-as intreba pe tip daca te place cu adevat.Eu cred ca e cam nehotarat in privinta ta(dupa cum ai povestit). Depinde ce reactie o sa aiba:daca o sa spuna ceva de genu' : >suntem prieteni buni...>inseamna ca inca continua sa te considere DOAR o prietena.Depinde doar de el.Eu sincer, cred ca el e prost-pentru ca nu isi poate stapani sentimentele pentru tine.
>Sper ca te-am ajutat macar un pic.