| zuzixadri a întrebat:

Deci:ori eu sunt nebuna ori e el prost? k nu mai pot! vorbim o perioda gen prieteni, pe urma o perioada vorbim ceva de genu :eu:" hey nu ma mai pomeni k ma apuk sughitu"/ el:"ce vrei whistling ma gandeam si eu la >tine:""sau el:"as vrea sa ma invat eu sa ma pupi"
si in saptamana care tocmai se incheie nu prea am vorbit...si l'am intrebat:"ce ai? esti suparat?"/"nu?" /"atunci ce s-a intamplat? am zis/facut ceva aiurea?"/"nu"
si ieri nu stiu cum a venit vorba de o tipa si el a zis ca nu e aia e alta...si eu am insistat sa imi zica.si cica:"o fata mica"
sincer acum:voi ce a-ti intelege din "ma gandesc la tine" si alte chestii de genu? ca eu numai pot sa inteleg nimic.ba imi zice ca nu ii place de mine ba :" ma gandesc si eu la tine" acum are la status"i love you

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Greu cu baietii astia, nu e prost, e smecher! singura sansa pentru a afla.fii directa! baietii sunt cam comozi,eu cel putin am dat din pacate numai peste specimene de-asteahappyam avut cativa iubiti,nu a mers relatiile cu nici unul, dar toti mi-au ramas amici, vb inca cu toti iar singurul secret e asta.sinceritatea.nu pierzi nimic daca il intrebi si nici nu cred ca se va supara pe tine, in cel mai rau caz daca nu simte la fel o sa se simta flatat.astept vesti bune! pupicioi

| zuzixadri explică (pentru lauriss86):

Uite mesaju primit acum 2 zile in raspuns la ce i'am zis eu :" imi pare foarte rau si nu vreau sa te superi p mine dar m-am schimbat fata de tine pentru ca m-am impacat cu Raluca[frustrated].si imi cer mii de scuze daca ti'am dat impresia ca vreau sa fiu cu tine[straight face desi zicea:"ma gandesc la tine, as vrea sa ma invat eu sa ma pupi.sincer:u ce ai intelegestraight face]"desi inainte ii trimiteam zilnic mesaje nu am mai facut'o.i'am spus ca, daca vrea sa mai vorbeasca cu mine poate sa imi dea mesaj sau sa ma sune eu o sa ii raspund fara nici o retinere dar sa nu se mai astepte sa ii mai dau eu msjhappy[vineri e ziua lui si nu stiu ce sa facstraight face mi'e asa sa il sun.parca nu as mai sti ce sa ii zic ]

| lauriss86 a răspuns (pentru zuzixadri):

Nu! nu il suna! indiferenta face minuni! cu cat vei fi mai indiferenta cu atat il faci mai mult sa se intrebe daca nu cumva a a gresit.asta daca il vrei din tot dinadinsul pe el,daca nu, incearca sa treci peste desi stiu cat e de greu.te pup, sa ma tii la curent cu noutatile!
aa si cine e tina asta de a trimis acelasi msj ca al meu?

| zuzixadri explică (pentru lauriss86):

Nu copil fara viitorstraight face...plus:am vzt prea tarziu mesaju tau asa ca l'am sunat:-

| lauriss86 a răspuns (pentru zuzixadri):

happysiii? a apreciat gestul?

| zuzixadri explică (pentru lauriss86):

Mie mi s-a parut k dathinking

10 răspunsuri:
| alexhardy a răspuns:

Ma--- omul se joaca... si tu pui botul la ce face el.
pune si cauta un tip care stie ce vrea.

| zuzixadri explică:

acum are la status"i love you

| zuzixadri explică (pentru zuzixadri):

...acum are la status"i love you

| tinapapujik a răspuns:

Greu cu baietii astia, nu e prost, e smecher! singura sansa pentru a afla.fii directa! baietii sunt cam comozi,eu cel putin am dat din pacate numai peste specimene de-asteahappyam avut cativa iubiti,nu a mers relatiile cu nici unul, dar toti mi-au ramas amici, vb inca cu toti iar singurul secret e asta.sinceritatea.nu pierzi nimic daca il intrebi si nici nu cred ca se va supara pe tine, in cel mai rau caz daca nu simte la fel o sa se simta flatat.astept vesti bune! pupicioi

| Fetescu_Claudia_1989 a răspuns:

Mai sunt si alti pesti in mare!winking