| printesuca1999 a întrebat:

Deci prietena mea cea mai buna are 1, 65-1, 70m cam asa nosh exact si are 57kg cred imi puteti da o cura de slabire sau niste sfaturi cum sa slabeasca adica e disperatasad funda pentru cea mai buna solutie...big grin

4 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Cati ani are? happy

| myiau a răspuns:

Daca e prietena ta, incearca sa mergeti la sala impreuna, si tot impreuna fiti atente la mese. impreuna ii va fi mai usorhappy si nu se va simti desconsiderata... si incearca sa va tineti timpul cat mai ocupat, incat sa nu stai degeaba... succes. e cam nasol. dar de multe ori e necesar sa acceptam lucrurile astea. app interiorul conteazawinking

| printesuca1999 explică:

FunkyGirl97 are 12 anibig grinbig grin

| mnpq a răspuns:

Nu trebuie sa tina cine-stie ce diete minune! Trebuie doar sa respecte cele trei mese pe zi, dar alimentatia trebuie sa fie rationala, fara excese. Insa are nevoie de vitamine si minerale, pe care le gaseste numai in mancare. Apoi, stabiliti un program sportiv. Cel mai bun pentru slabit este joggingul, sau orice activitate in care transpira si isi pune muschii in miscare. Documentati-va cum trebuie sa alergi corect si mergeti impreuna la un nutritionist pentru detalii despre meniu. Si nu uitati, sa nu se lase de sport dupa ce a slabit, trebuie sa te intretii mereu! Bafta!