| Narcysa a întrebat:

Deci prieteni puteti sa imi spuneti si mie cum sa port o camasa (uniforma de la scoala, pe care o iau din semestrul 2) cu blugi negri? Am de fapt doua: una cu maneca scurta si una cu maneca lunga. Daca aveti ceva idei le astept.

1 răspuns:
| diana_3310 a răspuns:

Simplu:*
Daca "a ta camasa"laughing e alba. cu maneca lunga ii indoi manecile pana la cot [ca presupun ca aeti caldura in scoala:d] ii lasi vreo 2 nasturi descheiati si la gat iti pui fie o cravata rosie mai larga in jurul lui sau.o esarfa rosie cu buline albe incheiata in stilul cercetasilor:d
iar daca preferi sa o porti pe cea cu maneca scurtathinking poti sa iti iei pe dedesubt o bluza alba putin decoltata iar camasa o deschei la primii nasturi si la ultimii 2 sau 3 si ii faci un nod...iar la gat iti pui o esarfa colorata sau un lantisor putin mai lung, care sa aiba ca pandantiv...un fel de disc mai mare:d
Sper ca ti-au placut:*. Craciun Fericit!