| Noname_8352 a întrebat:

Deci sa va povestesc povestea mea.Eu eram buna prietena cu inca 2 fete.La inceput eu cu una dintre ele vroiam sa nu mai fim prietene cu cealalta. Dar am ramas, iar acum cred ca ele vor sa ma lase pe mine.sad. S-au departat de mine, ieseau doar ele pe afara etc.sad. Eu nu stiu ce sa faccryingVa dau funda+vot.Va rog.:O3

Răspuns Câştigător
| Thoamnee a răspuns:

Hmm.eu una nu cred ca o sa iti faca astaa. daca sunteti prietene de mult timp, o sa isi dea seama de greseala lorr si o sa fiti la fel ca inaintee.dar daca nu se va intampla asta, inseamna ca nu te meriitaa.o sa ai multe prietene la viata taa.si poti sa zici ca, cu asta te inveti mintee.si sa te gandesti inaintee sa- ti alegi prietenelee.
orriqqm, ar trebui sa vorbesti quu eelee, sa lamuriti situatia.noroc:*

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai din moment ce si tu le-ai facut ce iti fac ele,ar trebui sa le lasi in pace, sa iti gasesti alte prietene. daca vrei sa fii prietene cu ele, vorbeste cu ele.intreaba-le daca sunteti bine, daca vor sa mai fie prietene cu tine.

| ChocaholicBi a răspuns:

Buna! Imi pare tau ca iti dau vesti proaste dar ele nu sunt niste prietene adevarate. Incearca sa iti faci noi prietenii, peste tot ii poti gasi. happy Succesc!

| Noname_8352 explică:

Va multumesc mult:*

| Smile_8528 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ele.sa le intrebi daca chiar au ceva cu tine si de ce. poate ai zis ceva nu tocmai placut la adresa lor si nu ti-ai dat seama...sau nu iti sunt prietene adevarate.probabil fata cu care ai vrut sa o excluzi pe cealalta isi bate joc de voi. daca a vazut ca nu merge cu tine, a luat-o pe cealalta.Si daca chiar nu mai vor sa iti fie prietene...mai exista fete.Nu cersi prietenia lor.Fii indiferenta, altfel o sa te foloseasca.Bafta! Bye!

| BlackStar23 a răspuns:

Stiu cum e.Si eu am avut 2 prietene.Cand una din ele statea cu mine.cand cu cealalta.Cand eram toate impreuna existau certuri sau glume proste.Nu le convenea nimic.Ma simteam folosita.nimic mai mult.Dar am deschis ochii devreme.happy Acum cu liceul.fiecare e pe un alt drum.Cu una din ele nu am mai vb demult, iar cu asta.din cand in cand ne mai vedem.Cat am supotat de la asta.numai eu stiu:-

| MelissaBianca a răspuns:

Incearca sa iti faci alti priteni.