| Alexandra_Ale_1995_dXqk a întrebat:

Deci simt ca nu mai pot. sad Deci sa va povestesc.Eu si prietena mea cea mai buna ne-am dus in vara din 2015 intr-o tabara la caransebes (si noi stam in timisoara) ma rog si un alpinist foarte cunoscut din romania a organizat tabara. Okay,pana aici totul e okay.Dar tipul ala ne-a facut cunostinta cu baiatul lui, un tip super dragut.Si normal, m-am indragostit de el.Si ma rog in tabara el nici nu ma baga in seama ca na nu vorbeam. Okay tabara a durat 1 saptamana, am plecart aks cu prietena mea cea mai buna.Si tabara e in fiecare an,si de prin iarna am inceput sa vorbesc cu baiatul de care imi place (desii stiam ca are iubita si ca nu am nici o sansa cu el) ma rog si era super dragut, na si m-a intrebat daca vin si anul asta (vara din 2016) in tabara si eu am zis ca da, dar in vara cand trebuia sa merg in tabara am realizat ca urmatoarea zi am bilet spre america (am mers la niste prieteni de familie acolo) ma rog dar prietena mea cea mai buna s-a dus in tabara.Si prietena mea cea mai buna i-a dat telefonul ei la tipul de care imi place ca sa vorbesc cu el si el mi-a zis ca ma place si eu i-am zis la fel...ca il plac si eu... okay totul era bine...eu eram super fericita dar dupa un cateva zile prietena mea cea mai buna mi-a zis ca el are iubita...si atunci s-a ruinat totul.Dar nu inteleg cum sa ii placa de mn daca are iubita?! Dar ma rog,o stiu pe iubita lui e cute...dar eu il mega iubesc crying( si el nu stie, el crede ca doar il plac.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Tu il "mega iubesti" cu adevarat sau doar pentru ca e "super dragut"?

| Lands0fMancunia a răspuns:

Un baiat poate sa ii placa mai multe fete, dar doar pe una singura o iubeste. Stai linistita, nu e ultimul baiat din lume, mai sunt si altii la fel de draguti sau poate mai draguti. Trebuie sa fii optimista, vei gasi baiatul potrivit care te va iubi neconditionat. Esti tanara, ai timp berechet. Nu te mai gandi la el, te consumi degeaba.

| Alexandra_Ale_1995_dXqk explică:

Il mega iubesc...