| anonim_4396 a întrebat:

Deci sper sa ma puteti ajuta, va imploor
deci.am 15 ani si st fata
asa...problema este ca toti baietii cu care am fost toti siau batut joc de mine, au profitat ca au avut pe ce sa puna mana, si am ajuns la concluzia ca URASC BAIETI si ziceti-mi ce as putea sa fac ca sa ma razbun, stiu ca razbunarea e arma prostului dar si prost esti daca nu te razbuni iau mie nu imi place sa raman cu datoriile neplatite...va rooog mult

Răspuns Câştigător
| Ambasada a răspuns:

Paii.
Unui baiat nu ii place deci URASTE! cand e comparat cu o fatalaughing
Eu fac asta cu fratemi'o si inebuneste cand ii spun ca are fund de fatablushingrolling on the floor
Apoi uraste cand il critici si razi de el ...in timp ce el vorbeste tu vorbesti cu altcineva si razi de el laughing
Cred ca ma crezi nebuna dar chiar functioneazarolling on the floor
Daca e obsedat de forme.thinking Poti sa faci misto si de faza asta laughing
Daca te gandesti un baiat are o multime de defecte.dar chiar o MULTIME!laughing
Si uraste cand i le recunosti de fata cu prietenii lui pentru. ca se simte inferior si prostlaughing
Bine pentru astea trebuie sa iei atitudine si sa fi sigura pe ceea ce zici.
dar daca zici ca vrei razbunare nu cred ca iti v'a fi greu devil
Si.in fata unei fete care vezi ca il atrage incearca si atunci sa zici "Aaa ti'ai gasit forme noi de atins?smugsmug"
Chestiile rautacioase ii omoaralaughing
Si fa'o cu tupeu pentru ca noi fetele mereu suntem mai inteligente decat capurile lor de gumaoh go on
Sper ca te'a ajutat :-s
Sincer pe mine foarte mult laughing
Pt. ca si eu am patit chestia asta cu un jegos rolling eyes
Dar tot ce faci fa'o cu masura si cand o faci fa'o bine sa se simtadevil
Successs :X:X
>big grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prost esti daca te razbuni stai linistita ca dumnezeu se ocupa de ei si vor avea parte de ce ti-au facut tie; odata si odata o sa iti vina si jumatatea ta. Daca tu acum vrei sa te razbuni pe altii in viitor vei avea de suferit mult si nu e deloc placut.

| Deny1333 a răspuns:

Ar trebui ca data viitoare să-ţi alegi prietenul mai cu grijă şi să nu te mai avânţi atât de uşor, cu capul înainte. nu toţi sunt aşa, mai sunt şi băieţi care pun suflet şi apreciază o fată pentru ceea ce este, nu pentru felul în care arată. nu trebuie să-i urăşti pe toţi, nu va ajuta la nimic.winking

de acum, fii indiferentă faţă de ei, se vor enerva că pe tine nu te-a afectat cu nimic şi ei s-au prostit singuri. tongue

| helpu a răspuns:

Pai...Nu te mai combina cu baieti prosti. Nu alerga dupa toti. Alege unul care stii ca nu si-ar bate joc de tinesi care esti sigura ca te iubeste.

Cu razbunarea nu stiu ce sa zic.ca daca nu`i cunosc pe baieti.nu stiu. face ceva. Bate`i. nu stiu straight face

| VadTot a răspuns:

Imi cer mii de scuze ca iti voi da un raspuns foarte dur sper sa ma abtin sa nu te jignesc prea mult s au chiar sa fiu. Deci hai sa incepem cu inceputul Off Deci tu spui ca Toti baietii cu care ai fost si au batut joc de tine.Acum scuza ma ca iti spun dar poate nu ti ai ales bine baiatul care trebuia poate mai mult ca sigur ai avut prea multa incredere in ei. poate esti prea visatoare ca sa nu ti spun altfel.sunt curios si ce virste aveau baietii respectivi. daca erau de virsta ta si plini de hormonii in ei acum scuza ma ca iti spun dar ce ai fii vrut sa te astepti de la un asemnea exemplar? Deci hai sa ti spun ceva... Daca stai sa te uiti in jurul tau si esti foarte atenta vei observa ceva foarte groaznic.si urit.Generatia din ziua de azi parerea mea este o generatie de ratati"Ogeneratie a groazei si este produsul Democratiei din Romania.Deci acum fiecare cu paeerea lui si pretentii reduse de la cei din jurul tau.Acum tu ce vroiai de la un baiat s au ce credeai ca vei gasi? Probabil mai mult ca sigur sa te iubeasca si sa ai o relatie reusita.Cred ca ceri prea mult in ziua de azi cred ca fiecare cu interesul sau si fiecare cauta la cel de linga el ceva ce nu poate avea.prea usor Deci" colac peste pupaza"in jungla se traieste mai usor decit aici in lumea noastra aia Civilizata! Asa ca sfatul meu este sa stai deoparte ceva vreme si sa te orientezi pe altceva de exemplu scoala viitorul tau si sa te bucuri de viata in alte moduri decit aceea de a ti face un iubit de exemplu...Ce zici poti o vreme? Si crede ma vei avea o viata mult mai frumoasa si fara suferinte si iluzii si deziluzii~~~! Eu cred ca esti foarte sensibila si iti faci o parere foarte mult in cineva care abia ca nici nu l cunosti nu i asa? Iar in alta ordine de idei creed ca ar trebui sa ti iasa asta cu faptul ca Urasti Baietii ~~Ca doar nu ti plac fetele? Asa ca ai grija ca s ar putea din prea multa durere sa ti schimbi orientalile sexuale bine acum faci ce vrei cu viata ta. este a ta si faci ce doresti cu ea.Iar despre razbunare.pe cine vrei sa te razbuni pe fostii s au pe viitorii? Eu cred ca ar trebui sa te mai linistesti un pic si sa ti pui viata in ordine fara sa mai dai vina pe cineva. Poate si tu ai un pic de vina ai stat si te ai gindit la asta? Eu nu te cunosc nu te pot judeca.dar pentru virsta care o ai cred ca ar fi mai bine daca ti I Fce un pic de ordine in viata ta si sa stai o vreme departe de baieti ce zici? sa ai grija de tine si sa ai o Primavara Frumoasa din ce a mai ramas. pupici cu sclipici.

| LaRiiuU a răspuns:

Pai viitorul baiat care iti va fi iubit, fa-i viata imposibila. Nu te mai lasa usor la baieti ca nu-i bine pentru ca profita de tine(cred ca deja ti-ai invatat lectia). Mai intai pune-i la proba, vezi daca sunt de incredere si daca chiar merita o fata ca tine. Daca vezi ca nu sunt de nasul tau, lasa-i si nu-ti mai pierde timpul cu fraieri.

| Nesquik_8060 a răspuns:

Poi si eu ii urasc pe majoritatea baietilorhee hee din aceeasi cauza. In cazul tau nu cred ca ar fi arma prostului pentru ca mi se pare corect ca o fata sa nu se lase calcata in picioare de un cretin!
Cred ca cea mai mare razbunare ar fi indiferenta. Ii omoara laughing! Mereu cand stii ca te duci undeva si dai de ei "incarca-ti bateriile" si arata.le ce au pierdutwinking Restul vine de la sine pur si simplu... Sunt sigura ca esti o fata de treaba, inteligenta si destul de frumoasa ca sa te descurci sa le faci viata un mic cosmardevillaughing Pe moment ia-ti toateee fetelee -n oras si distrati-va asa cum stiti voi mai bine kiss BAFTA MULTA >:d

| Thoamnee a răspuns:

Ppaai nu trebuie sa te lasi atinsa de eei. daca sunt prietenii taai asta nu inseamna ca au dreptu alaa.lasai sa te atinga unde vrei tuu, e korpu ttaau.
ppai ai putea sa iesi din nou cu unu dintree eei si sa il inseli cu cel mai bun prr al luii.oriqqm.este unpik de kurvee.dal arltcv nu stiu c ai putea facee.si de acum inklo.nu te mai lasa atinsa asa ujorr.happynu uita, e korpu taau.:*

| Alexa_3837 a răspuns:

Pai sunt o gramada de moduri, cel mai tare doare umilirea, dar ei sunt baietii, si sunt rigizi, cere sfatul unui baiat, dar ce a putut sa faca incat sa vrei sa i torturezi?

| OurGeneration a răspuns:

Cred ca viitorul iubit va trebui sa-l alegi cu mare grija, sa il iubesti si sa te iubeasca si el pe tine.Asa nu vei ajunge bataia de joc a nimanui.