| Lolkkk a întrebat:

Deci spuneti-mi si mie, este ceva normal daca tata nu ma lasa sa ies pe drum? Va intreb sincer si mama e de acord cu el pentru ca voiam să ies sa iau putin aer, aseara am stat de invatat, n-am iesit pe drum.

3 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Le era teama poate sa nu se lege cineva de tine așa cred eu asta era.

da nu-i bine ca nu te lasă sa ieși afara nu-i normlă sate țină im casa ca nebuni trebuie sate lase sa vezi cum este lumea sa stii de ce sate ferești in viața sa stii de ce trebuie sa alegi in viața poți sale spui mama tata uite eu vreau sa iau aer uneori veniți prea mult pe mine sau cum vorbstei tu cu ei spune-le ce ai pe inima și suflet

| LostForForever a răspuns:

Noi ori cât de mari am fi in ochi părinților noștri mama și tata toți copii suntem nu-ti vrea raul pariniti tai da uneori uni parinti exagerează dar aicia e cu totul altceva poți discuta cu ei poți vorbi cu ei sale spui ce te deranjează ce nu-ti place ce-ți place ei sunt părinți tai o sate înțeleagă

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut, Mihai! sad Nu mi se pare normal. Noi avem nevoie să ne recreăm.winking Nu suntem roboți, avem nevoie să mai și ieșim, să luăm oxigen, să ni se regenereze mintea. sad Urât din partea lor că te țin ca într-o colivie. Încearcă să-i convingi data viitoare de aspectele menționate mai în sus de mine.winking Sper să îți gestionezi problemele și să dobândești libertatea de care ai nevoie! Sănătate! Funda? big grin