| viseaza a întrebat:

deci. stiti cum pot sa-mi pun chestie de aia la telefon pe mobil genn[ nu raspunzi si spune robotu buna sunt X-ulescu lasa un mesaj dupa semanlu sonor si voi raspunde eu] etc daca stit va rog spuneti-mi

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Da, umbla la setarile telefonului si trebuie sa scrie pe undeva mesagerie vocala, ascultati mesajele vocale iar dupa ce le asculti indiferent daca ai sau nu ai o sa iti zica ceva pentru mesaj de intampinare apasati tasta 1, 2 sau 3 si apesi tasta pe care ti-o spun ei si lasi mesajul de intampinare spus de tine.

| 1112 a răspuns:

Da exista asa ceva...happy si eu am

pe ce retea esti?

pe Orange trebuie sa suni la 555 si mai inkl iti spune robotu`winking

fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoateti de pe calculator