| Stephaniee a întrebat:

Bună TPU, am o nelămurire : am un telefon Samsung wave 575, nu e aşa de bun, dar nu asta conteaza. Am auzit la mulţi prieteni, atunci cand eşti ocupat, îţi poţi pune la telefon când te sună cineva: Hei, in momentul asta sunt foarte ocupat, suna-ma mai tarziu sau lasa un mesaj sonor. Iar după aceea robotul spune : dupa aceasta, inregistrati mesajul sonor. Cum pot face sa imi apara si mie asa? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexander121 a răspuns:

Asta nu e de la telefon
e mesageria vocala de la cartela
daca spui pe ce retea esti poate te vom ajuta putin mai mult