| ralucaralu a întrebat:

Se poate la mobil ca, cand cineva te suna si nu raspunzi sa lasi un mesaj? adica ca la tv... daca nu raspunde la telefon apare mesajul(vocea)care spune:sunt...lasa un mesaj.se poate?

2 răspunsuri:
| lola a răspuns:

thinking nu cred ca trebuie sa iti activezi "acea" chestie.
Poti lasa un mesaj vocal dupa ce asculti toata poezia cu "ati accesat casuta..."si poti sa iti schimbi vocea de "ati accesat casuta." cu vocea ta si sa zici "sunt Gheorghe a lui Ion, lasa-mi un mesaj" sau ce iti mai trece tie prin caphappy
Din pacat nu mai stiu cum se face:d

| dragutza a răspuns:

Se poate! trebuie sa-ti activezi acea chestie! de la reteau de unde ai cumparat tel! succes, daca nu stii sunt sa faci intrebi acolo! pup