| anonim_4396 a întrebat:

Deci...sunt cu un baiat de 2 luni jumatate, e mai mare cu 5 ani ca mine(are 20 ani)se poarta minunat cu mine, e cel mai dragut om dar de la o vreme parca s-a schimbat nu stiu...prima luna vorbeam la tel seara cu orele dar acum foarte rar.partea buna e ca vorbim tta ziua prin sms. dati-mi o idee ce sa fac ca sa fie la fel ca inainte? oare nu ma mai iubeste asa mult?

dar el zice ca ma iubeste si prietenii lui spun asta
dar cand suntem cu altii in preajma noastra nici nu ma baga in seama iar cand suntem doar noi 2 e foarte atent cu mine
in fiecare sambata seara vine la mine la poarta(caci mama nu stie de relatia noastra)si stam impreuna cateva ore si ne sarutam...si e foarte frumos

ce sa fac ca sa vorbim la fel de mult ca inainte? dati-mi niste subiecte de discutie va rog

sau ce sa fac ca sa-l uit? ziceti parerea voastra

cel mai bun si explicit raspuns si care contine cele mai multe si mai bune sugestii primeste un fundoooii mareewinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Emanuela_3370 a răspuns:

Te sfatuiesc ca tu sa ai mare grija de el daca intr-adevar il iubesti`!
Crede-ma si eu sunt in aceeasi situatie si am rezolvat singura aceasta problema! I-am dat eu mult mai multa atentie.l-am rasfatat ca sa zic asa.si acum totul merge foarte bine.`! Incearca sa il vezi mai des si sa va admirati mai mult unul pe altul`! Si daca intr-adevar te iubeste si tu il iubesti la fel de mult cu siguranta totul va merge bine in relatia voastra`! Crdema iti vorbesc din propria experienta`![la mine insa e mai mare cu 10 ani si ma inteleg super bine:X]`!:*:* Sper ca ti-am fost de folos:* Funda?:X

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

laughingVrea sa dea si el in tine putin
Nu e nimic nasol in chestia asta
Veziti de copilaria ta
Nu mas uita eu la o pustoaica de 15 anilaughingcare am 19
Nu pot dormi noaptea cu gandul ca imi bat joc de o copilahappy.

| nirvanacartof a răspuns:

Eu cred,ca cineva a pus asta la cale, adica i-a stricat mandria in facultate sau ceva de genu, spunand ca este cu o fata de 15 ani.thinking Si el vrand sa isi repare reputatia,a zis sa te evite o perioada.
Sau pur si simplu,are o perioada proasta, cu examene etc.
O sa isi revina in cel mai scurt timphappy, succes!

| andreea171998 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ramai cu el, si poate el este mai timid si nu vrea sa arate lumii ca sunteti impreuna! Poti sa te gandesti sa ii pui in tema mai multe activitati sau ceva captivant care pe el il inetereseaza(ex.masinile,fotbalul).Te sfatuiesc sa ii spui mamei tale despre relatia asta, poate si ea te poate ajuta.Sucees si sper sa-ti fi fost de folos!

| Michy_1562 a răspuns:

Parerea mea este ca acel baiat e prea mare ca tine macar daca nu erai inca minora in fine daca ai incredere ii ok pai ar trebui sa incerci sa fi mai matura putin incearca sa te implici si u in activitatiile lui (de exemplu daca lui ii place fotbalul sau daca practica un sport care si u poti sa il faci) incearca sa fi atenta mai ales.

| Emanuela_3370 a răspuns:

Te sfatuiesc ca tu sa ai mare grija de el daca intr-adevar il iubesti`!
Crede-ma si eu sunt in aceeasi situatie si am rezolvat singura aceasta problema! I-am dat eu mult mai multa atentie.l-am rasfatat ca sa zic asa.si acum totul merge foarte bine.`! Incearca sa il vezi mai des si sa va admirati mai mult unul pe altul`! Si daca intr-adevar te iubeste si tu il iubesti la fel de mult cu siguranta totul va merge bine in relatia voastra`! Crdema iti vorbesc din propria experienta`![la mine insa e mai mai cu 10 ani si ma inteleg super bine:X]`!:*:* Sper ca ti-am fost de folos:* Funda?:X