| ViSe CoLoRaTe a întrebat:

Acuma ma agit din ce in ce mai tare.Pai baiatul pe care il simpatizez si discut in fiecare zi pe skype si vorbim asa normal, dragut si mai pe scurt imi place discutia.Azi toata ziua nu a fost conectat si de abia acum seara pe la vreo orele 8 jumate s-a conectat si am inceput sa vorbim si el isi batea joc de mine. A inceput sa ma intrebe daca s-a terminat povestea de seara si ma numea urit si vormea ma urit nu cum mereu.Eu nu am inteles inca ce s-a intimplat atunci, asa cum vorbeam brusc mi-a zis pa si s-a deconectat. Dupa parerea mea pentru el e prea devreme sa se culce pentru ca obisnueste sa se culce la orele 1 sau 2-3 de noapte(asa el si-a facut un regim deosebit de ceilalti). Ma gindesc intr-una de ce s-a intimplat si nu-mi vine nici o idede in cap.Deci ce e asta?

6 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

1. 'regimul' asta nu e deosebit, 75% din adolescenti nu prea dorm noaptea laughing
Imi pare rau sa iti spun asta, dar cred ca s-a saturat sa vorbiti numai pe net si s-a gandit ca mai sunt si alte fete.
Sau, cu putin noroc, cineva i-a spart parola.
Lasa-i un mail si intreaba-l ce s-a intamplat cu el? Spune-i ca esti ingrijorata pentru. el.
Daca chiar te place, o sa te contacteze el mai devreme sau mai tarziu. Succes!

| unaboona a răspuns:

Fato esti varza...de ce nu te duci dreqului afara si cunoaste si u baieti ca lumea cu care poti vb si poti interactiona in realitate lasa-l p el dracului in pace nu merita. sau nu ai precizat daca il cunosti si in realitate... daca nu il cunosti eu zic sa t reorientezi pentru ca iubirile astea virtuale de obicei nu tzin iar daca il cunosti eu zic sal suni sau sa stabilitzi o intalnire si sa-ti spuna ce s-a intamplat

| ViSe CoLoRaTe explică:

Multumesc pentru sfaturi!

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Nu te-ai gandit ca a intrat alt cineva pe adresa lui?
Poate asta e cauza
Macar il cunosti? Daca il cunosti incearca sa vorbesti fata in fata cu el si sa il intrebi
Acuma chiar nu imi vine nici o idee in minte.
Eu iti doresc mult succes si sper ca te-am ajutat! PusSy :*

>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu o fi fost el big grin si daca a fost el, a fost un badaran tongue Daca il cunosti personal, du-te si vezi vorbeste cu el si vezi ce s-a intamplat.

| Iulia_1200 a răspuns:

Pai sunt foarte multe variante. 1. Poate ca nu a fost el. tia aratat web? 2. Poate ca cineva a spus un lucru foarte rau despre tine si s-a enervat foarte tare. 3. poate este suparat din cauza unei probleme de familie sau ceva si nu a avut chef de vb. Sunt foarte multe variante.Incearca sa vezi ce s-a intamplat.Bafta