| laura_6693 a întrebat:

Deci sunt intr-o situatie de tot rahatu. Prietena mea cea mai buna nu prea il inghite pe iubitul meu si cu celelalte 2 prietene ale noastre ne-am certat rau, pentru ca s-au dovedit a fi niste scarbe, si acum nu stiu cum sa ma impart ca trebuie sa ies separat si cu iubitul si cu prietena mea cea mai buna, si faza e ca tin la aman2 f mult. Deci cum sa fac sa ma impart?

1 răspuns:
| Miu_6243 a răspuns:

Poi cred ca ar trebui sa vorbesti cu prietena ta, sa o lamuresti ca nu ai cum sa alegi dintre ea si iubitul tau pentru ca ii iubesti pe amandoi la fel de mult.Cauti o metoda sa ii aproprii si pe ei, sa comunice mai mult, sa vorbeasca pe mess, etc. Daca este o prietena adevarata o sa te inteleaga. Si vorbesti si cu iubitul tau ii spui acelasi lucru, apoi sa se poarte cat de cat frumos cu ea. Daca asta nu o sa mearga, atunci iesi cu prietena ta intr-un moment al zilelei si cu prietenul tau in al moment. Iar daca prietena ta vrea sa iesi cu ea cand tu ai planuri sa iesi cu iubitul tau ii invitezi un motiv sa nu se supere.Bafta:*
fundita?batting eyelashes