| anonim_4396 a întrebat:

Deci, treaba e ca sunt foarte confuza confused. Prietenul meu mi-a dat papucii I don't want to see. Da, stiu ca e nasol dar asta e, o sa-mi treaca.Sau cel putin asa cred xD.Motivul a fost ca nu,, se simte pregatit sa se implice intr-o relatie". whatever rolling eyes.
M-am simtit foarte naspa, mai ales ca e prima data cand patesc asta sigh si nu-s vreo increzuta (ba chiar dimpotriva), dar de obicei baietii NU-mi fac asta! Ever! raised eyebrows
Acum sa trecem la intrebarea propriu-zisa big grin.Deci,am stabilit ca vom ramane prieteni ca doar mna, o sa ne vedem cam in fiecare zi vreo trei ani de acum inainte.
Doar ca el imi pare suparat si nu-s sigura daca pe mine (si in cazul asta n-am idee de ce ar fi, ca doar el s-a despartit de mine fara vreun motiv evident). Treaba sta in felul urmator:se preface ca ma ignora, iar cand privirile noastre se intalnesc, pur si simplu ma fixeaza cu privirea.Io incerc sa nu arat nimanui ca ma doare faptul ca m-am despartit de el, asa ca ma comport cat mai natural, asta insemnand ca rad, vorbesc cu toti, inclusiv baieti, iar el ma priveste de parca l-as insela.
Deci, care e treaba cu el?! NU pot sa inteleg ce s-a intamplat, de ce a terminat-o cu mine cand inca ma place.Si ce ar trebui sa fac-exclus sa incerc sa ma impac cu el, fiindca recunosc ca am un orgoliu mult prea mare sa ma duc sa-i cer asta.
Mersi mult! Pupici kisskiss

Răspuns Câştigător
| nigga83 a răspuns:

Draga " CloseToYou " De obicei barbati fac prostia sa se desparta de cineva cu anuminte motive : 1 ori s-a plictisit de tine 2 ori te-ar fi inselat cu cineva si ii e greu sa iti recunoasca...s.a. dar nu te duce la el lasa-l pe el sa vian la tine daca tot el sadespartit de tine ca toti oameni cand ne despartim de cineva parca zici ca te indragostesti din ce i nce mai mult si incepi sa realizezi cea c faci si revi cu picioarele pe pamant...:d

2 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Incearca sa il ignori. probabil problema este o alta fata care ori l-a imbarligat si a bagat strambe ori o place mai mult.straight face

| Chillcs a răspuns:

Daca nu te duci la el, atunci ignora-l, o sa-l doara asta si probabil va face el primul pas. Si da, cred ca este vorba despre o alta fata. Daca nu este vorba despre alta fata, atunci nu-i place ceva la tine si practic nu vrea sa fie vazut cu tine din cauza acelui lucru care nu-i place, lucru care, poate, nici nu se observa, dar lui i s-a pus pata pe el.